Премікси для сільськогосподарської птиці є кормовою добавкою, яка забезпечує профілактику гіповітамінозу, а також рахіту, підвищує якість яєць та збільшує їх кількість.
Використання кормових добавок обумовлено формуванням у тварин повноцінного раціону, тільки завдяки якому можливе вирощування здорового птаха та отримання якісних яєць. Корми для сільськогосподарського птаха поділяють кілька основних груп. До них відносять:

- зернові (злакові та зернобобові);

- соковиті (овочі, силос);

- вітамінні (конюшина, люцерна);

- мінеральні (крейда, вапняк, черепашка);

- тваринного походження (м'ясне та рибне борошно, жир, сухе молоко);

- відходи технічних виробництв (макухи, висівки).

Особливе місце у цьому списку займають комбікорми, які є спеціальним чином підібраною сумішшю окремих компонентів. Комбікорм відповідає всім вимогам та забезпечує повноцінне харчування сільськогосподарського птаха. Для підвищення поживності звичайних кормів фермери у всьому світі вже давно використовують премікси.

Премікс є сумішшю збагаченою біологічно активними речовинами (БАВ), яка підвищує поживність основного корму та забезпечує краще використання генетичного потенціалу. Варто брати до уваги, що премікс – це виключно кормова добавка, а не звичайний корм. Технологія виробництва преміксу впливає його якість. Якщо виробництво даної добавки вироблялося з порушенням технології, такий продукт може стати не просто марним, а й шкідливим. Використання не якісного преміксу загрожує серйозними порушеннями у роботі органів та систем, розвитком деяких захворювань.

Премікс Несушка Профі 3% - це добавка, яка виготовлена відповідно до всіх вимог, що пред'являються до технологічного процесу виробництва. Професійний премікс є джерелом вітамінів, макро- та мікроелементів, комплексу амінокислот, що відповідають за нормалізацію обміну речовин та підвищення несучості. Дія вітамінно-мінерального комплексу спрямовано підвищення засвоюваності корисних речовин корму на 20%. Під час використання преміксу Несушка Профі спостерігається зростання продуктивності птиці на 15%. Крім того, підвищується резистентність організму та нормалізується гормональне тло птиці. Використання кормової добавки дозволяє позбавити організм птиці від токсинів та отруйних речовин, які нерідко потрапляють із зовнішнього середовища разом із кормом та рідиною.

Премікс Несушка Профі 3% можна додавати в корм сільськогосподарського птаха починаючи з двомісячного віку з метою профілактики та лікування гіповітамінозу, гіпомікроелементозу та порушень з боку обміну речовин. Крім того, що премікс забезпечує захист від рахіту та передчасної линяння, збільшує період несучості, він забезпечує поліпшення смакових характеристик яєць, формування більш щільної шкаралупи та збільшення їх маси.

Унікальний склад преміксу Несушка Профі 3% і найвища якість дозволяють говорити про нього як ефективний і безпечний засіб, який виправдає очікування, як власників невеликих господарств, так і великих птахівницьких ферм.