Деревій давно відомий як засіб для позбавлення від проблем зі шлунком і кишечником, ефективний для застосування сільськогосподарським тваринам
У деяких випадках, для того, щоб позбутися проблем пов'язаних із ШКТ сільськогосподарських тварин, як комплексна терапія або окремий ветеринарний засіб, варто використовувати спеціальні трав'яні настої. Їхня дія на організм тварини дуже м'яка, але ефективна. На відміну від більшості ветеринарних препаратів, фіточай не має протипоказань і може використовуватися навіть новонародженим телятам, поросятам, лошатам і т.д.

Розлад шлунка, диспепсія у телят, діарея, запори - всі ці проблеми приносять масу незручностей тварині і нерідко позначаються як на її загальному стані, так і продуктивності. Здавалося б, така незначна проблема може стати причиною вимивання з організму корисних речовин і сприятливої мікрофлори, викликати затримку в зростанні та розвитку. Серед причин проблем зі шлунково-кишковим трактом у сільськогосподарських тварин, у більшості випадків виділяють не дотримання вимог до утримання, харчування та догляду. Неякісні корми, брудна посуд, не своєчасне годування тощо можуть стати причиною розвитку неприємного захворювання та викликати отруєння організму.

Фіточай "Трава Деревій" розроблений спеціально для того, щоб максимально швидко і без шкоди для організму, усунути проблему із ШКТ. В цілому, трав'яний настій благотворно впливає на шлунково-кишковий тракт, його можна застосовувати, як окремий препарат. Як комплексна терапія "Траву Деревій" використовують як протизапальний, протиспазматичний, протибродильний, а також кровоспинний засіб. Трав'яний настій надає на організм сільськогосподарських тварин загальний бактеріальний ефект, не викликає алергії, забезпечує спазмолітичну дію щодо сечо- та жовчовивідних шляхів.

Спосіб застосування досить простий і навряд чи може викликати труднощі у будь-кого. 1 фільтр-пакет заварюють у 5 л окропу протягом години. Після цього отриманий настій проціджують і за необхідності охолоджують. У такому вигляді його використовують для лікування та профілактики проблем із ШКТ. Залежно від виду тваринного дозування може різнитися: коні 0,5-1,25 л, ВРХ – 1,25-2,5 л, вівці – 0,25-0,5 л, свині – 0,1-0,25 л. У випадку з використанням фіточа "Трава деревію" миттєвого видимого ефекту не буде, але вплив на організм загалом і проблему зокрема гарантовано з першого застосування.