У літню спеку позбутися настирливих комах стає складно. Вони не перестають докучати сільськогосподарським тваринам, особливо коровам
З приходом літа та настанням тепла прокидається вся природа. І не завжди результат цього процесу приносить для сільського господарства зиск. Поява мух, ґедзів, оводів, комарів, кліщів і деяких жуків може істотно нашкодити здоров'ю худоби. Укуси комах не тільки неприємні тваринам, але можуть стати причиною серйозних проблем зі здоров'ям.

Вони викликає такі захворювання:
1. Вірусні – "Синя мова", вірус Шмаленберга;
2. Бактеріальні – мастит, кишкова паличка, мораксельоз;
3. Паразитарні – піроплазмоз; телязіоз, вольфартіоз.
Мухи та інші комахи, які іноді обліплюють тварин при виході на пасовищі або навіть у недоглянутому корівнику, можуть переносити на собі паразитів, виступати збудниками небезпечних хвороб, відкладати личинки на шкірі тварини. В результаті укусу, корова, швидше за все, роздиратиме пошкоджене місце до крові, що, у свою чергу, також стає серйозною проблемою.

У цьому випадку комахи завдають серйозної моральної та матеріальної шкоди, як тварині, так і її власнику:
1. В результаті постійних укусів спостерігається зниження приросту ваги від 20% до 50%, що варіюється в залежності від кількості комах, пасовища, загального стану худоби;
2. Скорочення надоїв молока на 2-3 літри на день;
3. Труднощі при ручному доїнні. Внаслідок хворобливості вимені, корова постійно відмахується хвостом та копитами.
Все це не може залишитися не поміченим і тому не залишає байдужим жодного власника ферми або приватного господарства, які намагаються відшукати спеціальний препарат, який позбавить його і тварин від цих неприємних проблем.
Спеціалізований засіб Байцидал дозволяє позбутися цієї проблеми ще до її виникнення, як такої. Препарат ефективно впливає на личинки комах, тим самим перешкоджаючи утворенню хітинового шару та дорослішання особини. Личинки комах, які можуть принести отару ряд проблем, гинуть ще до моменту перетворення на дорослу особину.
Байцидал використовують у приміщеннях, як засіб для регулярних санітарних обробок. Його з успіхом застосовують для знищення личинок мух, комарів і жуків, що живуть у гною, у місцях утримання худоби та місцях неприродних джерел непитної води.
Залежно від місця обробки та типу оброблюваної поверхні, незначну кількість засобу розчиняють у великому обсязі води та методом розпилення наносять на необхідну ділянку. При першій появі комах необхідно починати проводити обробку, в подальшому захід повинен мати регулярний характер і повторюватися кожні кілька тижнів.