НАЦІОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР РИНКУ ВЕТЕРИНАРНИХ ПРЕПАРАТІВ, КОРМІВ І КОРМОВИХ ДОБАВОК, ЗАСОБІВ ДО ДОГЛЯДУ ЗА ТВАРИН, ЗООТОВАРІВ 

Ми - команда однодумців, об'єднаних загальними цінностями та місією: забезпечувати якісний сервіс, здоров'я та продуктивність тварин відповідно до світових стандартів.

В основу діяльності нашої Компанії покладено стандарти та правила, що забезпечують наявність систем менеджменту та якості по всьому ланцюзі постачання ветеринарної продукції від виробників до клієнтів.

Наша Компанія забезпечена відповідними приміщеннями, обладнанням, фахівцями та суворо дотримується умов зберігання та транспортування ветеринарної продукції відповідно до їх властивостей та вимог нормативної документації.

Компанію «Українські ветеринарні технології» вважають одним із найкращих місць роботи більш ніж 220 співробітників у п'яти представництвах: Харкові, Києві, Дніпропетровську, Одесі, Хмельницькому та Львові, які працюють у всіх регіонах України.

Штат співробітників Компанії укомплектований достатньою кількістю кваліфікованого персоналу, здатного на належному рівні вирішувати професійні завдання відповідно до своїх посадових обов'язків.

Вже більше десяти років наша команда надає допомогу клієнтам та партнерам у лікуванні та профілактиці захворювань тварин, а також догляді за ними та утриманні; надає послуги професійного консультування з питань управління безпекою поголів'я та успішного розвитку бізнесу наших клієнтів та партнерів.

За цей час наша Компанія досягла значних успіхів, заслужила довіру тисячею наших клієнтів. Ми раді співпраці та дякуємо Вам, нашим клієнтам та партнерам, за надану довіру та Ваш вибір.

► Презентація "National distributor of veterinary drugs in Ukraine"

► Презентація "Національний дистриб'ютор ветеринарних препаратів в Україні"