Інсектициди контактно-кишкової дії для знищення комах-шкідників.

Проблема боротьби з тарганами, яку людина веде з давніх-давен, все ще актуальна в усьому світі. Вирішення проблеми ускладнюється тим, що комахи навчилися пристосовуватися до отрутохімікатів, ось уже кілька десятиліть застосовуваних для їх знищення — у них резистентність (стійкість), що виробляється, до тієї чи іншої речовини, яка передається з покоління в покоління, що змушує постійно вдосконалювати методи та засоби боротьби з ними.

Особливо важко боротися з цими комахами у багатоповерхових міських будинках з водопровідними та каналізаційними системами, вентиляційними каналами, сміттєпроводами, де вони мають можливість активно переміщатися, розселятися та розмножуватися. Також таргани великі аматори оселиться у:

 

  • приміщеннях, де готують їжу – цехи підприємств виробничої промисловості, кухні тощо;
  • місцях зберігання продуктів - продуктові склади, підсобні приміщення магазинів, домашні комори;
  • місцях громадського харчування - ресторани, кафе, їдальні тощо;
  • громадських та побутових приміщеннях – комунальних об'єктів – лікарні, готелі, громадські лазні та центри, адміністративні приміщення, церкви, зали, кінотеатри.

Існує безліч способів боротьби зі шкідливими комахами. Найбільш ефективний спосіб – хімічний. Майже всі хімічні засоби для знищення тарганів випускають у вигляді порошків та рідких препаратів. Саме у цих формах досягається найбільший ефект від застосування інсектицидів, що становлять основу засобів такого призначення. Препарати мають здатність діяти протягом певного часу (так звану залишкову дію), після закінчення якого обов'язковим є вологе прибирання оброблених місць. Але використовувати можна лише ті засоби, які, по-перше, мають високу біологічну ефективність, по-друге, дозволені для проведення дезінсекції та безпечні за належного їх використання.

Компанія "Байєр Енвайронментал Сайєнс" пропонує препарат "К-Отрін SC 50" для проведення дезінсекційних робіт у всіх сферах нашої життєдіяльності.

Препарат "К-Отрін SC 50" - це концентрат суспензії, робочий розчин якої повільно проникає в оброблену поверхню. Він залишається на поверхні якийсь час і зберігає тривалий та активний інсектицидний ефект. Препарат тривалої дії, широкого спектра використання, не випадає в осад, не має кольору, запаху, не залишає плям, не накопичується у навколишнє середовище.

«К-Отрін SC 50» легкий та зручний у використанні.

Дія препарату: він швидко проникає в кутикулу комахи, що призводить до моментального результату - нокдаун-ефекту.

Наносити препарат можна на будь-які поверхні - дерево, скло, тканину, метал. Слід зважати на те, що при нанесенні на пористі матеріали, такі як бетон або дерево, частина препарату вбирається. На таких поверхнях препарат виявляє більш стійкий залишковий ефект порівняно з концентратами емульсій та деякими порошками.

Приготування робочого розчину для знешкодження тарганів:
25 мл «К-Отрін SC 50» розчиняють у 5 л води.

Цього робочого розчину достатньо обробки до 100 м².

Тривалість дії 2-4 місяці.

Використовуючи препарат, Ви можете бути впевнені у наступному:

  • швидкий результат та висока біологічна ефективність;
  • довготривалий контроль;
  • широкий спектр використання;
  • безпеку при правильному використанні.