Графік роботи:

Пн. - Пт.: 09:00–18:00

Сб - Нд.: Вихідні

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Антипротозойні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Интернет-магазин компании «Украинские ветеринарные технологии» предлагает купить антипротозойные препараты для всех видов животных сельскохозяйственного значения. Среди них — коровы, мелкий рогатый скот, лошади, свиньи, кролики, домашняя птица, а также некоторые экзотические представители (зебры, лани, верблюды).

Антипротозойные препараты предназначены для лечения заболеваний, вызванных инвазией одноклеточных простейших паразитов.

Наиболее распространенными являются:

  • кокцидозы;
  • лейшманиозы;
  • лямблиозы;
  • бабезиозы;
  • трихомониаз и другие.

Микроорганизмы поражают разные органы – желудочно-кишечный тракт, кровь, печень, почки и мочевыводящие пути, легкие, ЦНС, репродуктивную систему, сердце. Тяжелее всего болезнь протекает у молодняка. Без профилактического лечения антипротозойными препаратами погибнуть может все поголовье цыплят, утят, гусят, до 85% крольчат.

Де купити антипротозойні засоби в Україні оптом?

У продажу інтернет-магазину компанії "УВТ" представлені антипротозойні препарати провідних світових виробників ветеринарної продукції. На складі завжди є достатній запас затребуваних коштів. Ми обробимо у максимально стислий термін замовлення будь-якого масштабу.

 

Наше пріоритетне завдання допомогти фермерським господарствам максимально скоротити втрати через протозойні інфекції. Для цього:

 

  • Вас завжди готові проконсультувати кваліфіковані спеціалісти. Вони рекомендують антипротозойні препарати як для лікування конкретних захворювань, так і для профілактики типових інфекцій в епідеміологічно несприятливих регіонах.
  • Гарантується належна якість антипротозойних препаратів. Ми укладаємо прямі контракти на постачання – вся продукція оригінальна та сертифікована. Вона проходить триетапний контроль за відповідністю. На складах створено оптимальні умови зберігання ветеринарних засобів. Слідкуємо за термінами придатності.
  • Як постійні партнери виробників ветеринарних засобів, ми отримуємо ексклюзивні умови співпраці. Тому наші ціни на антипротозойні препарати будуть мінімальними. На опт надаються додаткові знижки.

Запрошуємо до довгострокової співпраці ветеринарні клініки, фермерські та птахівницькі господарства. Компанія «Українські ветеринарні технології» забезпечить своєчасне постачання антипротозойних препаратів у будь-яких обсягах.

Швидка доставка антипротозойних препаратів по всій Україні.

Наші представництва відкриті у Харкові, Києві, Дніпрі, Одесі, Хмельницькому та Львові.Доставку великих партій антипротозойних препаратів та інших ветеринарних засобів здійснюють рефрижератори власного автопарку. Невеликі замовлення надсилаються поштовими службами.

Якщо ви купили антипротозойні препарати, то отримаєте їх протягом 1-2 робочих днів.

Вгору