Бальзам ТМ "Технології здоров'я" - це простий у застосуванні і абсолютно нешкідливий препарат для ВРХ, який має антисептичний, протизапальний та лімфодренажний ефект.


Від здоров'я корови залежить рівень її продуктивності. А кожен фермер чи господар тварини знає, що здоров'я сільськогосподарських тварин на 40% залежить від уважного догляду. Використання безпечних та натуральних засобів – це основа якісного догляду за твариною у разі виникнення проблем зі здоров'ям.
ТМ "Технології здоров'я" - це вітчизняний виробник абсолютно безпечних комплексних засобів та препаратів для тварин на основі рослинних компонентів. Бальзам "Щаслива корівка" - один із таких засобів.
Бальзам ТМ "Технології здоров'я" Щаслива корівка використовують для швидкого усунення післяпологового набряку у корів, локального лікування маститу, лікування різного роду ортопедичних травм.
Бальзам має протизапальну та антисептичну дію, має виражений лімфодренажний та заспокійливий ефект. Засіб акуратно втирають легкими масажними рухами у шкіру тварини у місці виникнення набряку.
Не можна використовувати бальзам на пошкоджених ділянках шкіри із відкритими ранами! Не допускати попадання у сосковий канал.
Олії, які входять до складу бальзаму "Щаслива корівка", пом'якшують та заспокоюють шкіру, а натуральні компоненти швидко всмоктуються та надають заспокійливий, антисептичний та протизапальний ефект.
Бальзам "Щаслива корівка" продається у флаконах з дозуванням 200 та 500 мл.
Вибирайте для своєї череди безпечні засоби ТМ "Технології здоров'я"!