Антибактеріальна присипка "Заживинка" дозволить убезпечити рани, що кровоточать, домашніх і сільськогосподарських тварин від можливого інфікування.
Препарат "Заживинка" використовується для лікування та профілактики різних шкірних захворювань у будь-яких видів тварин. Він має антибактеріальну дію і дозволяє уникнути інфікування організму, через відкрите джерело.

  Ветеринарний засіб "Заживинка" використовують у таких випадках:

1. Обробка ран та швів після хірургічних втручань;

2. Антибактеріальна обробка копит, пазурів, ріг у разі наявності з ними будь-яких проблем запального характеру;

3. Лікування дерматитів та мокнучих екзем;

4. Звільнення від гною та припинення кровотечі на свіжих ранах.

Незважаючи на те, що склад препарату досить простий і не містить складних дорогих компонентів, "Заживинка" є ефективним засобом, який забезпечує швидке одужання або досягнення стійкого профілактичного результату. Усього три компоненти забезпечують відмінну результативність та максимально швидкий вплив препарату на уражену ділянку або захворювання в цілому.

У кожному грамі присипки міститься 1 частина йодофарму, 10 частин стрептоциду та 20 частин оксиду цинку.

Оксид цинку знімає місцеві ознаки запалення, має підсушуючий ефект, надає антибактеріальну дію, перешкоджає підтіканню та утворенню гною.

Стрептоцид – ефективний дезінфікуючий засіб. Має ефективний вплив на ряд грампозитивних і грамнегативних бактерій, перешкоджає інфікуванню організму. Компонент сприяє загоєнню ран та швидкому заростанню пошкоджених ділянок.

Йодофарм - йодовмісний антисептик широкого спектра дії. Під час застосування на уражені зовнішні ділянки шкіри забезпечує очищення і грануляцію поверхні, що кровоточить.

  "Заживинку" використовують для лікування ВРХ та МРС, коней, свиней, котів, собак, декоративних тварин. Перед обробкою необхідно максимально очистити пошкоджену ділянку шкіри від видимих забруднень, потім нанести присипку щільним шаром на рану і кілька сантиметрів шкіри навколо неї. Для ран після хірургічного втручання достатньо однієї обробки, в інших випадках, необхідно використовувати препарат кілька разів на день, до моменту епітелізації або рубцювання шкіри.