Використання кормів із преміум-сегменту дозволить збільшити продуктивність не менше ніж на 10%.
Використання в сучасному тваринництві комбінованих кормів дозволяє не тільки формувати оптимальний і збалансований раціон за всіма показниками, а й на всі 100% використати генетичний потенціал тварини. Але тільки якісні комбіновані корми зможуть виконати це далеко не найлегше завдання. Комбікорми преміум-класу ТМ "Макс Ефект" повністю відповідають усім вимогам та задовольняють потреби сільськогосподарських тварин залежно від виду та віку.

Виробництво комбікормів цієї марки відбувається на заводі ТОВ "Агро Ком", що розташований у Дніпропетровській області. Виготовлення кормів цієї марки стартувало зовсім недавно, у 2015 році, але вони вже встигли завоювати певну довіру серед споживачів. У виробничому процесі задіяне високоякісне обладнання надійного виробника Van Aarsen. Технологічна лінія розрахована на виробництво різних видів кормів для всіх видів сільськогосподарських тварин, білково-мінеральних комплексів і т.д.

Основна перевага корму ТМ "Макс Ефект" - це його висока якість та відповідність не лише державним, а й міжнародним стандартам (ІSO 9001: 2008, ISO 14001: 2004). На практиці, лінійка даних комбікормів за деякими показниками навіть перевершує стандарти якості, встановлені на сьогоднішній день.

Комбікорм ТМ "Макс Ефект" однозначно можна віднести до преміум-сегменту. Їх використання на фермі чи індивідуальному господарстві гарантує формування повноцінного раціону тварин та птиці. Вибір саме цього аналога виправданий на будь-якому сільськогосподарському підприємстві. Переваги, якими володіє комбікорм марки "Макс Ефект", це не лише перелік певних характеристик, а й реальне збільшення доходу:

1. В успішному за всіма показниками господарстві використання даного варіанту годівлі тварин і птиці стане основною причиною збільшення прибутковості за рахунок зростання продуктивності як мінімум на 10% (оцінка зроблена на основі використання стандартного корму та аналога з преміум-лінійки ТМ "Макс ефект ");

2. Якщо у господарстві великий відсоток не високопродуктивних тварин, то використання цього корму дозволить підвищити якість та кількість виробленої продукції тваринництва та птахівництва;

3. Ослаблений молодняк або дорослі тварини однозначно повинні отримувати максимально якісний та збалансований за всіма показниками продукт, яким є комбікорм "Макс Ефект", щоб відновитись у максимально короткі терміни;

4. До складу входять виключно безпечні компоненти, жодних добавок хімічного походження, стимуляторів росту та гормонів. Соняшниковий і соєвий шрот і макуха, кукурудзяне борошно, злаки, вітаміни, мінерали та амінокислоти - ось повний склад практично будь-якого комбікорму цієї марки.

Українські ветеринарні технології є найбільшим представником та дистриб'ютором ТМ "Макс Ефект" на території України. Якість за доступною ціною від надійного представника - це саме те, що необхідно кожному сільськогосподарському підприємству, яке прагне стабільного зростання та розвитку.