Лікування інфекційних захворювань свиней. Тіамовет 200 (Tiamovet 200) – антибактеріальний препарат у формі розчину для ін'єкцій.
Великі та малі фермерські господарства постійно стикаються з безліччю інфекційних хвороб свиней. Найбільш ефективними заходами профілактики таких хвороб є повноцінне годування та належне утримання, що підвищує стійкість організму свиней до збудників.

Своєчасна ізоляція хворих тварин та знезараження приміщень спеціальними засобами сприяють розриву епізоотичного ланцюга та оздоровленню господарства в цілому. Аналіз захворюваності на свиней показує, що основну шкоду свинарству завдають інфекційні хвороби, збудниками яких є умовно-патогенні бактерії. Багато з цих інфекцій викликають дизентерію, ензоотичну пневмонію, плевропневмонію, мікоплазмовий артрит свиней. У таких випадках для ефективного лікування застосовують Тіамовет 200 (Tiamovet 200) – антибактеріальний препарат у формі розчину для ін'єкцій.

Даний препарат відноситься до групи дитерпенових антибіотиків, має високу ефективність проти багатьох патогенних збудників інфекцій. Механізм дії препарату заснований на гальмуванні синтезу білка та рибонуклеїнових кислот у мікробній клітині.

Після введення всмоктується в кров та проникає у всі органи та тканини тварини, зберігається в організмі на терапевтичному рівні протягом 24 годин після застосування. Тіамовет 200 вводиться внутрішньом'язово в дозах строго відповідних інструкцій.