З доповіддю "Генетика, селекція, відтворення та осіменіння ВРХ" виступив директор ТОВ "Сімекс-Альянс" Україна, лікар ветеринарної медицини Саулко В.В.

Так само своїм успішним досвідом поділився лікар ветеринарної медицини, консультант Invesa Україна - Новаковський Дмитро. Лікар вів доповідь про шляхи підвищення рівня запліднюваності за допомогою сучасних препаратів.

Відповідь на запитання про безплідність корів дав кандидат ветеринарних наук БНАУ Бабань О.О. Пояснив причини виникнення безплідності та шляхи їх подолання.

Завідувач лабораторії вірусології ННЦ ІКВМ Кучерявенко Р.О. передав досвід успішних практик з діагностики та контролю вірусних пневмоентеритів ВРХ.

ТОВ "МПК Катеринославський" Смолян С.П. провів доповідь на тему "Від запліднення - до корови. Приклад найкращих". Питання, які розглядалися в його доповідях - є одними з ключових ланок успішного та прибуткового господарств.

Показники відтворення - є однією з ключових ланок для функціонування молочних комплексів. Важливо, що б фахівці постійно приділяли час пошуку можливих причин виникнення різких відхилень у зміні здоров'я корів чи менеджменті та вдосконаленні й покращували показники відтворення.

Вдавайтеся до допомоги спеціалістів, витрати на їхні послуги швидко окуповуються, якщо Ви оберете потрібний напрямок! 

На конференції були представлені стенди відомих компаній виробників: