Використання універсальних преміксів дозволяє набувати одного виду біологічно активних добавок для комбікорму всіх видів сільськогосподарських тварин.
Масове виробництво комбікорму на заводах-гігантах або індивідуальні заготівлі далеко не завжди збалансовані за своїм складом і повністю не можуть задовольнити потреби птахів, ВРХ, МРС, свиней та інших сільськогосподарських тварин у вітамінах та мінералах. Необхідність отримання тваринам цих корисних речовин зумовлена як нормальної життєдіяльністю, а й підвищенням показників приросту, молочності, несучості.

Премікси є сумішшю біологічно активних компонентів, які додаються до сухого корму і роблять його максимально корисним та поживним. Універсальні премікси підходять для всіх видів сільськогосподарських тварин і єдиною особливою вимогою, яка до них пред'являється - є дотримання встановленого дозування для кожного представника ферми. Тільки професійні премікси збалансовані за своїм складом та виготовлені відповідно до всіх норм і стандартів. Вимоги до технологічного процесу, у випадку з поживними добавками до комбікорму, повинні дотримуватися дуже строго, інакше ймовірність отримання низькоякісного продукту досить висока.

У більшості випадків універсальні премікси складаються з кількох компонентів:

1. Наповнювач є основою будь-якого преміксу. Це компонент, який здатний зберігати або розчиняти інгредієнти, що діють. Як наповнювачі, найчастіше, використовують крейду, макуху, дріжджі, висівки, соєве борошно і т. д.;

2. Вітаміни є незамінним компонентом професійного комплексу. Вони не лише покращують загальний стан тварини, а й благотворно впливають на низку органів та систем організму;

3. Мінерали відіграють найважливішу роль формуванні кісткових тканин тварин, нормалізують обмін речовин у клітинах організму;

4. Додаткові компоненти – це антиоксиданти, консерванти, барвники, ароматизатори. Вони відповідають за кращу безпеку корму, оберігають від утворення плісняви, надають запаху, який сподобається тваринам і т.д.

Премікс універсал Профі для всіх видів сільськогосподарських тварин буде відмінним засобом для збагачення комбінованих кормів як на великих тваринницьких фермах, так і індивідуальних господарствах. Унікальний склад біологічно активної добавки дозволяє оптимізувати раціон птиці та тварин за всіма показниками. До складу Премікс універсал Профі входить понад 40 активних компонентів, які відповідають за покращення показників росту та розвитку, несучості та молочності сільськогосподарських тварин.

Варто не забувати, що будь-який премікс, навіть найякісніший, не можна застосовувати як корм, це лише добавка. Під час використання преміксів часто зростає потреба тварин у воді, тому необхідно забезпечити її постійну подачу. За призначенням ветеринарного лікаря частка універсального преміксу в кормі може бути збільшена, але тільки для слабких та перехворілих тварин.