Премікс є високоефективною добавкою до основного корму, знижує його споживання приблизно на 20-30% і відіграє важливу роль у стабільному зростанні та розвитку поросят.
Використання преміксів у сільськогосподарській галузі зумовлено необхідністю тварин отримувати певний набір додаткових поживних речовин, без яких повне використання їхнього генетичного потенціалу було б неможливим. Премікси, найчастіше, використовують як добавку до комбікорму. Потреба тварин у мікро та макроелементах, вітамінах, амінокислотах та інших поживних речовинах може бути максимально задоволена за рахунок використання таких добавок у дозованих кількостях. Залежно від призначення та ролі яку повинна виконувати добавка, до складу преміксу може входити лише кілька компонентів. так і понад три десятки.

Збагачення раціону свиней за рахунок високоефективних преміксів давно дало свої результати. За оцінками фахівців за рахунок використання таких добавок не лише збільшуються показники приросту та самопочуття поросят, а й загалом скорочуються витрати на основний корм практично на третину.

Особливу роль у виборі преміксу повинен відігравати надійний виробник, який може надати певні гарантії якості, максимум інформації про продукт та технологію виробництва. Великий вибір серед виробників преміксів ускладнює пошук справді якісного продукту. Деякі, не дотримуються повного переліку вимог, що висуваються до технологічного процесу і, в результаті, отримую продукт за більш привабливою ціною, ніж у конкурентів, але водночас і менш ефективний. Чи не дотримання всіх правил під час виробництва поживних добавок до корму гарантує лише одне - отримання низькоякісного товару.

Після вибору виробника варто визначиться із категорією товару. Так, наприклад, існують премікси для поросят, для свиноматок, нурів, для відгодівлі свиней і т. д. Використання преміксу має суворо відповідати призначенню, інакше необхідний ефект не буде досягнутий, а віддача витрачених коштів буде мінімальною.

Премікс Порося Профі стартовий 3% містить понад 30 корисних біологічно активних речовин. Використання цієї добавки дозволить збалансувати харчування поросят і зробити їх раціон максимально корисним. Премікс Порося Профі дозволяє не тільки нормалізувати обмін речовин в організмі тварини та підвищити імунітет, а й збільшити продуктивність до 20%. Збагачення корму поросят даним компонентом дозволяє уникнути розвитку авітамінозу та діареї, гарантує гарний приріст та стабільний розвиток тварин. Премікс Порося Профі стартовий 3% не варто додавати в гарячий корм або вже збалансований за складом вітамінів та мікроелементів. Підходить для тварин різного віку, але найбільша ефективність демонструється у групі поросят віком від 2 до 4 місяців або у вазі від 10 до 30 кг.