Дозування необхідного препарату встановлює лікар з огляду на вгодованість тварини та ступінь інвазії. 

Мілпразон - комбінований антигельмінтний препарат нематоцидної та цестоцидної дії. Речовини, що входять до складу препарату, зумовлюють його широкий спектр антигельмінтної дії. Склад: Одна таблетка містить речовини, що діють: Мілбеміцину оксим - 2,5 мг Празиквантел - 25 мг.

призначають для лікування, дегельмінтизації та профілактики при захворюваннях, викликаних як личинковими формами, так і статевозрілими цестодами - Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp., Mesocestoides spp. та нематодами - Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxascaris leonina, Trichuris vulpis, Thelazia callipaeda; Angiostrongylus vasorum (знижує інтенсивність зараження), Crenosoma vulpis (знижує інтенсивність зараження), Dirofilaria immitis (профілактика захворювання), у т.ч. при нематодозах, цестодозах; комбінованих нематодо-цестодозних інвазій.

Канідекс 
1 таблетка (0,7 г) містить діючі речовини:фенбендазол – 150 мг,пірантелу памоат – 144 мг,празиквантел – 50 мг.
Канідекс - ефективний антигельмінтний препарат, який поєднує властивості діючих речовин, які входять до його складу (фенбендазолу, празиквантелу та пірантелу памоату). Має широкий спектр антигельмінтної дії проти статевозрілих та личинкових форм круглих (нематод) та стьожкових (цестод) гельмінтів у собак та котів.

Фенбендазол (група бензімідазолів) гальмує полімеризацію білків тубулінів у мікротубулінах, знижує активність енергетичних ферментів, що спричиняє загибель паразитів від виснаження. Має широкий спектр дії та високу антигельмінтну активність щодо зрілих паразитів, личинок та яєць.

Празиквантел є похідним піразинізохінолонів, ефективний проти цестод у собак та котів: Taenia spp., Dipylidium caninum, Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis та інших. Празиквантел діє на імагінальні та преімагінальні  стадії розвитку цестод у кишечнику тварин.

Празиквантел швидко всмоктується тегументом цестод, у результаті чого оболонка руйнується, настає розлад метаболізму і загибель гельмінтів. Така швидка дія зумовлена зміною проникливості клітинної мембрани до іонів кальцію. Подібне порушення метаболізму спричиняє швидку загибель паразиту. Під дією празиквантелу стьожкові гельмінти майже повністю перетравлюються і не виявляються у фекаліях. Максимальна концентрація празиквантелу у плазмі крові досягається через 1 годину. З організму сполука виводиться в основному у вигляді неактивних метаболітів із сечею, період напіввиведення складає біля 3 годин після перорального введення препарату.

Пірантелу памоат, що входять до складу препарату, має дію проти нематод: Toxocara canis, Toxocara cati, Toxascaris leonina, Ancylostoma spp., Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis.

Пірантелу памоат активний проти нематод, впливає на їх холінергічні рецептори, що призводить до незворотного спастичного паралічу паразитів. Пірантелу памоат майже не всмоктується із кишечника і завдяки цьому пролонгується його антигельмінтна дія. Нематоди виводяться з організму тварин переважно в незміненому вигляді з фекаліями.

Лікувальна та профілактична дегельмінтизація:

собак - при цестодозах (Dipylidium caninum, Taenia pisiformis, Taenia hydatigena, Taenia multiceps, Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Mesocestoides spp.), нематодозах (Toxocara canis, Toxascaris leonina, Ancylostoma caninum, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis) і змішаних цестодо-нематодозних інвазіях;

котів - при цестодозах (Dipylidium caninum, Taenia pisiformis, Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Hydatigera taeniaeformis, Mesocestoides spp.), нематодозах (Toxocara cati, Toxocara mystax, Ancylostoma tubaeforme, Uncinaria stenocephala) і змішаних цестодо-нематодозних інвазіях.
Препарат задають тваринам індивідуально, одноразово, з невеликою кількістю корму у подрібненому вигляді або примусово на корінь язика:

1 таблетка (0,7 г) на 10 кг маси тіла тварини.
Дегельмінтизацію рекомендується повторити через 3 тижні.

Профілактичну дегельмінтизацію тварин проводити один раз в квартал (1 раз в 3 місяці)
Не застосовувати тваринам до 3-х місячного віку.


Вормідекс 
Кожна таблетка містить 150 мг пірантелу ембонату та 50 мг празиквантелу. Дозування: кошенята 1/4 таблетки, кішки 1/2 таблетки. Препарат вводиться одноразово у вказаних дозах. З профілактичною метою дегельмінтизацію рекомендується проводити 3-4 рази на рік. Дегельмінтизацію кошенят та цуценят препаратом Вормідекс проводять з 3 тижневого віку. 

Для профілактики гельмінтозів необхідно щомісяця обробляти кішку від бліх. Добре працюють краплі на загривку, такі як Скайвет, Зоосет,Фіпрен. Вектра, Адвантейдж .застосовують кішкам для боротьби з бліхами на всіх фазах розвитку паразиту (яйце-личинка-лялечка-доросла особина), а також у комплексній програмі лікування та профілактики алергічного дерматиту, що викликається бліхами. Препарат застосовують кішкам одноразово, зовнішньо, на суху неушкоджену шкіру. Повторну обробку рекомендується проводити через 30 днів.