Категорії хвороб собак

Хвороби обміну речовин у собак

Найчастішою причиною захворювань є хронічна нестача або надлишок в організмі тварини протеїнів, мікроелементів, макроелементів, вітамінів, незамінних амінокислот та інших поживних елементів.

Респіраторні захворювання у собак 

Хвороби органів дихання становлять близько 35% від загального числа незаразних хвороб. Хвороби виникають незалежно від віку домашньої тварини. Причини захворювання собак дуже різноманітні. Але найчастіше вони зумовлені впливом умов довкілля й особливо тривалого загального переохолодження або перегрівання.

Хвороби шлунково-кишкової системи у собак

Захворювання травного тракту у собак трапляються дуже часто, вони є більшою мірою не хворобою, а її симптомом. Тому варто розрізняти основні проблеми і розуміти, про що вони сигналізують.

Інфекційні захворювання собак

Основна загальна ознака інфекційної хвороби – можливість передачі інфекції від зараженого організму здоровому. Всі інфекційні захворювання собак у гострій фазі можуть протікати однаково: підвищення температури тіла, млявість, блювання, анорексія, пронос тощо.

Мастит у собак

Мастит це запалення молочної залози. Мастити часто з'являються у собак після пологів або помилкової вагітності.

Паразитарні хвороби собак

Ці хвороби за місцем проживання паразитів можна розбити на чотири основні групи: зовнішні, шкірні, порожнинні та внутрішні - паразити.

Хвороби репродуктивної системи у собак

Хвороби репродуктивної системи у домашніх вихованців поділяються на 2 види, відповідно до статевих ознак. У собак діагностують запальні захворювання, інфекційні патології статевих органів та новоутворення.

Токсикологія, інтоксикації у собак

Отруєння (токсикози, інтоксикації) обумовлені впливом на організм отрут (чужорідних хімічних сполук, що порушують перебіг нормальних біохімічних процесів в організмі тварини, внаслідок чого виникають розлади фізіологічних функцій різного ступеня вираженості, від слабких проявів інтоксикації до смертельного результату).

Травми у собак

Від травм не застрахований жоден собака. Як допомогти вихованцю у критичній ситуації.

Захворювання шкіри у собак

Собаки, як і люди, можуть хворіти, у тому числі й на шкірні недуги.

Хірургічні хвороби собак

Хірургія - це область ветеринарії, що вивчає лікування патологій за допомогою хірургічних маніпуляцій на органах та тканинах.

Ортопедія собак

Захворювання пов'язані з ураженням опорно-рухового апарату свійських тварин. Пропонуються варіанти ефективного лікування.