Шановні друзі! 17 листопада у Київі, ми плідно попрацювали на щорічній АГРАРНІЙ БІЗНЕС КОНФЕРЕНЦІЇ "OkAgro 2022".

На цьому заході зареєструвалося більше 400 учасників — керівників та власників агропідприємств, що є просто фантастичним показником у такий непростий час.
Більше ніж 20 спікерів-аграріїв змогли поділитися власним досвідом управління господарством під час війни, розказати які технології приносять додатковий прибуток, як залучають спеціалістів та як планують стратегію розвитку.
Ми були раді зустріти велику кількість знайомих як серед слухачів та лекторів, так і партнерів кофнеренції. Всього за один день нам вдалося поспілкуватися з багатьма цікавими людьми, обмінятися досвідом, а найголовніше – знайти нових друзів.
На стенді УВТ були представлені новітні розробки у сфері ВРХ від наших партнерів - ізраїльської компанії Afimilk, які допоможуть Вам встановити контроль за коровами, підвищити надої, піклуватись про їхнє здоров‘ям та  вчасно помітити проблеми
Ми намагалися представити якомога більше корисної інформації, щоб допомогти нашим клієнтам у будь-якій ситуації та надати рішення будь-якої проблеми.
Команда професіоналів УВТ чекає всіх і кожного наступного року на цьому заході! А поки що, ми будемо продовжувати підготовку до наших наступних проєктів, наближаючи разом із Вами нашу країну до Перемоги!