Мета проведення Міжнародного ветеринарного форуму «Молочна ферма» — допомогти лікарям ветеринарної медицини отримати цінну професійну інформацію, що допоможе покращити статус здоров’я стада, ефективність вирощування тварин і прибутковість господарства.

Організатор заходу —  журнал The Ukrainian Farmer.

Серед спікерів —  іноземні ветеринарні спеціалісти, провідні фахівці галузі, досвідчені практики.

Були розглянуті слідуючі теми:

Профілактика захворювань

Як утримувати високий імунний статус поголів’я, ефективно запобігати стресам у тварин, проводити якісну вакцинацію та санацію приміщень. Профілактика патологій репродуктивних органів.

Лікування

Лікувальні схеми, що допомагають ефективно боротись з інфекційними хворобами тварин, досвід зменшення вибракування молодняку, захист господарства від ветеринарної патології. Підбір препаратів з антибактеріальною дією.

Діагностика

Правильна і своєчасна діагностика інфекційних хвороб. Патоморфологічні дослідження та диференційна діагностика під час установлення діагнозу.

Також було  багато інших актуальних доповідей, в ході яких учасники активно ставили запитання і обмінювалися досвідом.

Наша компанія представляла новинки від Afimilk.

Ми пояснили чому це має бути тільки Afimilk.

  • Точність виявлення більше 95%
  • Успішне осіменіння сягає 80%
  • CR стабільно 60%
  • Застосування гормональних схем-тільки для лікування.
  • Це не просто програма для осіменіння- а повноцінний інтрумент для управління поголівʼям.
  • Постійна підтримка 24/7 від технічної підтримки
  • Команда представників Afimilk в Україні- виключно фахівці що мають ветеринарно-зоотехнічну освіту.

   Система аналізує дані споживання та румінації, щоб переконатися, що корови отримують все необхідне, і він оптимальний у певний час дня.

   Разом з AfiCollar ми прагнемо зробити життя корів здоровим і щасливим. Тому окрім виявлення охоти, в цьому ідеальному датчику ми маємо важливий інструмент- управління здоров'ям.

   Загалом, обладнання від Afimilk - The Heart of the Dairy Farm - це технологія доїння і управління стадом. А не просто розумне "залізо", яке ви можете встановити замість свого застарілого обладнання.

Система управління поголів'ям від Afimilk відтепер може комплектуватися не лише ножними датчиками AfiTag, які вимірюють активність корів і дають надзвичайно високу точність виявлення охоти. Відтепер і нашийники із датчиком румінації AfiCollar стали доступними українському користувачу.

   На сьогодні, Afimilk чи не єдина компанія в світі, яка об'єднала в своєму програмному продукті AfiFarm всі можливості для управління поголів'ям будь якого розміру, від фермерського господарства до мега-ферми. І на відміну від багатьох інших гарних програм, AfiFarm управляє поголів'ям в розрізі кожної корови, а не в розрізі всього стада.

  Встановлюючи будь-яке обладнання компанії Afimilk, користувач отримує можливість подальшого замовлення повного набору інструментів управління фермою: програма AfiFarm, яка може об'єднувати в собі данні модулів з визначення кількості молока, миттєвого аналізу жиру/білка/лактози в молоці від кожної корови після кожного доїння, систему сортування та зважування корів в потоці на виході із доїльного залу, систему виявлення корів в охоті та інші інструменти, які призначені для збільшення ефективності роботи вашої ферми.

 Це не просто "залізо", яке якісно доїтиме, виявлятиме охоту або зважуватиме ваших корів. Це повноцінний інструмент з контролю і управління стадом. який базується на контролі відхилень стану здоров'я КОЖНОЇ корови.

 Чим цікаві продукти Afimilk? Перш за все, можливістю аналізувати величезні обсяги різносторонніх даних про поголів'я в цілому, і про кожну корову окремо, співставляти їх між собою, і робити на їх основі ВИСНОВКИ.

 Програма дає можливість виявляти деякі хвороби корів, ще до моменту їх візуального прояву. І вже на основі цих данних вона може оцінювати ризики та давати рекомендації щодо роботи із конкретною твариною.

 Молокомір Afimilk MPC, схвалений ICAR, є основним інструментом для управління доїльними місцями та збору важливої інформації про дійні корови в стаді. Інтегрований у доїльні зали, молокомір працює у тандемі з програмним забезпеченням AfiFarm, надаючи докладні дані про окремі корови під час доїння.

 Дані, зібрані MPC, не тільки забезпечують точність доїння, а й відіграють важливу роль у моніторингу здоров'я вимені та контролю за продуктивністю окремих тварин. Використання цієї інформації сприяє покращенню здоров'я стада за рахунок удосконалення процедур доїння.

3 факти про програму AfiFarm:

Це більше, ніж просто програмне забезпечення; це проактивний підхід до економії часу та грошей за рахунок профілактичних заходів.

Комбінація AfiFarm і нашийника AfiCollar або ножного датчика AfiAct (вибір, як завжди, за вами) дозволяє датчику передавати дані в програмне забезпечення, яке потім проводить їх аналіз і подає результати у вигляді зрозумілих звітів спеціально для вас.

2,5 мільйона корів по всьому світу вже знаходяться під управлінням AfiFarm, і їхня кількість постійно зростає.

Ласкаво просимо в епоху автоматизації! 💪🤳🐄

Ми готові підтримати вас на кожному етапі шляху.

Використовуючи систему AfiFarm, ви отримуєте дані, необхідні для прийняття обґрунтованих бізнес-рішень, у тому числі для збереження високих показників відтворення та коефіцієнта тільності.

Ми постійно розвиваємо та доробляємо наше програмне забезпечення, щоб зробити його ще більш простим та зручним у використанні. Зрештою, ви на кожному кроці отримуєте переваги від будь-якої нової функції чи покращення AfiFarm, які впроваджує Afimilk.

Ми робимо все, щоб зробити роботу вашої ферми більш гладкою та ефективною.

Рішення Afimilk надають вам доступ до докладних даних про вашу ферму незалежно від того, чи знаходитесь ви в офісі або в дорозі.

Приймайте обґрунтовані рішення, скорочуйте витрати та підвищуйте коефіцієнт тільнощів – і все це, виграючи дорогоцінний вільний час для себе та своєї сім'ї.

Коли ви розумієте мову своїх корів, ви можете допомогти їм стати продуктивнішими.

Це можливо за допомогою системи моніторингу корів із нашийниками AfiCollar.

Спираючись на можливості програмного забезпечення для керування стадом AfiFarm, надає вам дані про фертильність, здоров'я корів та багато іншого.

Система AfiCollar – це:

🐄 Точне виявлення корів у полюванні

🐄 Визначення оптимального часу для запліднення

🐄 Моніторинг румінації та споживання корму

🐄 Індивідуальні попередження про здоров'я корів

🐄 Контроль травлення у групах

🐄 Виявлення теплового стресу

 

 Також було представлено щітки для вимені,  FutureCow  завдяки використанню автоматичної щітки, ви отримуєте стабільну, і зазвичай нижчу ціну обробки однієї корови, при кращих, аніж при ручній обробці показниках якості молока та здоров'я корів. Зменшення кількості соматичних клітин та бакзабруднення .

FutureCow - золотий стандарт в підготовці корів до доїння!

💬 «Такі зібрання є надзвичайно корисними та цікавими, адже це майданчик для обміну думками, обговорення проблем, що турбують лікарів господарств. Організатори вдало підібрали актуальні теми та спікерів. Сподіваюся, що всі бажаючі знайшли щось актуальне для себе й впровадять у практику для досягнення ще кращих результатів нашої молочної галузі.