Понад 250 керівників, ветеринарних лікарів, технологів, фахівців провідних господарств, виробників та постачальників ветпрепаратів  та кормів, обладнання для фермських господарств, розглядали оптимальні варіанти, як покращити здоров’я великої рогатої худоби, менеджмент процесів годівлі. Крім того, були охоплені питання відтворення, вирощування й утримання поголів’я.

Організатором заходу був журнал The Ukrainian Farmer, який ретельно відстежує тенденції розвитку галузі.
Найкращі експерти і практики молочного скотарства обговорювали чи не найважливіше сьогодні питання: як досягти меншої собівартості молока, не втративши в якості.
На форумі активно обговорювалися питання перспектив галузі, налагодження виробництва продукції з доданою вартістю, освоєння нових ринків збуту, керування молочною фермою в умовах обмежених людських ресурсів.
На семінарі , обмінюючись досвідом із учасниками, наші менеджери намагалися надати інформацію щодо профільних продуктів компанії УВТ, щоб допомогти нашим клієнтам у будь-якій ситуації та надати рішення будь-якої проблеми.

Команда професіоналів УВТ продовжує підготовку до наших наступних проектів, наближаючи разом із Вами нашу країну до Перемоги!