Шановні друзі! 10 жовтня  у м. Львів компанія УВТ взяла  участь у Всеукраїнському  практичному  форумі «МОЛОЧНА ФЕРМА 2023»

У рамках масштабного всеукраїнського заходу було запропоновано способи оптимізації витрат та збільшення прибутку, низку антикризових заходів для менеджменту господарств, представлено найактуальніші ноу-хау в галузі.
Більш ніж 400 учасників закладу  почули виступи найкращих експертів і практиків молочного скотарства, дізнались, як покращити виробничі показники свого господарства та бути рентабельним.

Для керівників сільхозгосподарств були широко розкриті способи зменшення собівартості виробництва молока, перспективи галузі, налагодження виробництва з доданою вартістю, освоєння нових ринків збуту, оптимізація керування фермою в умовах обмеження людських ресурсів
Спеціально для технологів були презентовані способи підвищення продуктивності ВРХ, механізми покращення якості молока без підвищення його собівартості  Розглянуто ефективне впровадження нових технологій для покращення операційних процесів у господарстві.
Ветлікарі змогли ознайомитися з досвідом боротьби з хворобами ВРХ різної етіології, зниження ембріональної смертності, профілактикою інфекційних ускладнень після отелень, утримання високого статусу здоров’я поголів’я

На форумі ми змогли зустрітися та продуктивно поспілкуватися з нашими друзями, партнерами та клієнтами.
Для учасників заходу ми намагалися надати інформацію щодо профільних продуктів компанії УВТ, щоб допомогти нашим клієнтам у будь-якій ситуації та надати рішення будь-якої проблеми.
Команда професіоналів УВТ продовжує підготовку до наших наступних проектів, наближаючи разом із Вами нашу країну до Перемоги!