Разом з нашими партнерами було проведено навчання та підбито підсумки по роботі з продукцією компаній СEVA, AFIMILK, FutureCow та ін. світових виробників.

Також було проведено атестацію менеджерів напряму СГ на рівень кваліфікації та опитування щодо покращення якості роботи всіх структурних підрозділів компанії.
Наша компанія у 2022 році зіткнулася з великою кількістю викликів, пов'язаних із війною. Ці виклики завдяки відповідальності, згуртованості та взаємовиручки наших співробітників були успішно подолані. Війна не зламала нашу віру у світле майбутнє та бажання працювати на благо клієнтів та здоров'я тварин нашої країни. Ми стали набагато сильнішими та згуртованішими, справжнішою командою професіоналів.
Шановні друзі! Бажаємо, щоб цього року всі Ваші мрії здійснювались, всі поставленні цілі досягалися із легкістю та були мир та процвітання у ваших будинках!
Ми обіцяємо, що в 2023 році станемо ще ближчими до Вас, адже ми постійно вдосконалюємо наш сервіс, щоб Ви могли з легкістю отримати будь-яку інформацію та необхідний продукт у найкоротший термін. Сподіваємося, що з кожним днем Вас ставатиме все більше і більше. А ми хочемо нагадати, що головна ціль УВТ на 2023 рік - запезпечити кожну тварину в Україні та Узбекистані якісними ветеринарними препаратами. Ми вже готуємо багато цікавого, нові контракти, нові продукти та нові цікавинки, які не залишать байдужим жодного.
Ми зробимо усе від нас залежне на благо для максимально швидкого наближення Перемоги і післявоєнної відбудови рідної України.