Дорогі друзі, компанія УВТ виступила спонсором та учасником надзвичайно важливого та цікавого заходу – 15 Молочного конгресу у місті Києві. Основна відмінність від попередніх конгресів: велика кількість практичних доповідей реальних практиків ТОП господарств України. Організаторам вдалося чудово вловити тренди розвитку тваринництва в умовах війни, невизначеності та ситуації цілковитого хауса, коли доводиться практично починати з нуля.

Тренд-війна призвела до виїзду близько 6 млн. працездатного населення, з якого 20-60 відсотків (різні джерела) не планують повертатися навіть із припиненням війни, дефіцит кадрів посилюватиметься, зарплата, а отже і собівартість продукції зростатиме. Один із виходів у даній ситуації – використовувати продукти автоматизації безпілотного трактора, роботизоване доїння, годування, датчики моніторингу полювання та здоров'я тварин.

Саме про це і була наша доповідь. У неї було докладно розглянуто системний моніторинг здоров'я стада як запорука високої прибутковості виробництва молока та можливості сучасних систем для ранньої діагностики та профілактики хвороб з прикладами управлінських рішень з господарств України.

Весь захід було збудовано у форматі трьох секцій: управління, технології та ветеринарія. У кожній секції були представлені цікаві та актуальні доповіді наших шановних колег та партнерів.

Команда професіоналів УВТ продовжує підготовку до наших наступних проектів, наближаючи разом із Вами нашу країну до Перемоги!