Для лікування використовують препарат Неоверм, який випаюють із водою. Дозування – 0,4 мг івермектину на кг маси тіла (0,04 мл препарату) дворазово з інтервалом 24 години.
Хворим курам можливе підшкірне введення макролідів у дозі 0,1 мл на кг маси тіла двічі з інтервалом 7 днів. Ефективним є березовий дьоготь, який підігрівають до 40 ° С, наливають у ванну і занурюють у нього ноги курки на 1-2 хв. Використовують також кубатол, 6% емульсію мила К. Ноги птиці обробляють двічі з інтервалом 7 — 10 днів.
У разі виявлення у господарстві понад 10 % хворого птаха поголів'я доцільно замінити здоровим. Слід ретельно відбирати племінний птах і виконувати зоотехнічні та ветеринарні вимоги щодо його утримання, догляду та годівлі. У теплу пору року неблагополучні пташники, вольєри на один-два місяці звільняють від птиці. Молодняк вирощують окремо від дорослого птаха. Проводять механічне очищення пташника, потім його дезакаризацію. Використовують дезінфікуючі емульсії та розчини. При вільному вмісті птиці готують суміші для купання із сірки, тютюну та піску або сірки, вапна та піску (1:1:8), насипають їх у широкі та неглибокі ящики.