Залежно від віку дегельмінтизацію собак проводять із різною періодичністю:
1. 2-3-місячні цуценята – кожні 2 тижні;
2. Цуценята від 3 місяців до півроку - 1 раз на місяць;
3. Цуценята від півроку та дорослі собаки – 1 раз на квартал.
Долпак 10 та 25 сучасний ефективний засіб для проведення регулярних профілактичних заходів та лікування гельмінтів. Долпак чудово підходить для таких цілей. Діючими речовинами препарату є:
1. Празиквантел – швидко всмоктується оболонкою гельмінтів, що призводить до їхнього швидкого паралічу;
2. Пірантел – впливає на м'язову систему паразитів та знерухомлює їх;
3. Оксантел – посилює дію інших активних речовин.
Ветеринарний препарат ефективний щодо ураження шлунково-кишкового тракту Ancylostoma sp., Toxocara cati, Ancylostoma sp., Dipylidium caninum, Hydatigera taeniaeformis, Mesocestoides spp., E. multilocularis. та Joyeuxiellapasqualei.
Мілпразон комбінований антигельмінтний препарат нематоцидної та цестоцидної дії. Речовини, що входять до складу препарату, зумовлюють його широкий спектр антигельмінтної дії. Одна таблетка містить діючі речовини: мілбеміцину оксим – 2,5 мг, празіквантел – 25 мг. Призначають для лікування, дегельмінтизації та профілактики при захворюваннях, викликаних як личинковими формами, так і статевозрілими цестодами - Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp., Mesocestoides spp. та нематодами - Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxascaris leonina, Trichuris vulpis, Thelazia callipaeda; Angiostrongylus vasorum (знижує інтенсивність зараження), Crenosoma vulpis (знижує інтенсивність зараження), Dirofilaria immitis (профілактика захворювання), у т.ч. при нематодозах, цестодозах; комбінованих нематодо-цестодозних інвазій.
Вормазол містить:
моксидектин – 1%, напівсинтетична сполука другого покоління макроциклічних лактонів групи мильбеміцинів. Активний проти комах, кліщів та нематод.
празиквантел - 10% похідне піразин-ізохіноліну, має виражену дію проти цестод.
Препарат за ступенем впливу на організм при зовнішньому застосуванні належить до речовин малонебезпечних – 4-го класу безпеки, має слабовиражені кумулятивні властивості; у рекомендованих дозах не має місцево-подразнюючої, ембріотоксичної, тератогенної та мутагенної дії.
Препарат добре переноситься собаками та кішками різного віку.
Не застосовується цуценям та кошеням у віці до 8 тижнів!
Прател є таблетками світло-жовтого кольору, круглої форми зі скошеними краями і хрестоподібною насічкою з одного боку. Кожна таблетка містить 144 мг пірантелу ембонату та 50 мг празиквантелу.

Маса тварини Дозування
Собаки до 2 кг 1/4 табл.
2-5 кг 1/2 табл.
5-10 кг 1 табл.
10-20 кг 2 табл.
20-30 кг 3 табл.
30-40 кг 4 табл.
40 - 50 кг
5 табл.

Препарат вводиться одноразово у вказаних дозах. З профілактичною метою дегельмінтизацію рекомендується проводити 3-4 рази на рік. Дегельмінтизацію кошенят та цуценят препаратом Прател (Pratel) проводять з 30 денного віку.