Блохи – небезпечні всюдисущі комахи, яких собаці легко підчепити не лише на вулиці. Господарі часто стикаються з проблемою, як вивести бліх у цуценя або дорослого вихованця, адже їх легко не помітити на шерсті, а ще існує думка, що у домашніх вихованців таких паразитів взагалі не буває.
Комахи в шерсті вихованця можуть з'явитися практично в будь-яких умовах - незалежно від того, виходить він на вулицю або віддає перевагу домашньому відпочинку. Щоб собака заразилася бліхами, їй не обов'язково потрібно контактувати з хворою твариною, вони переносяться різними способами. Паразити можуть переміщатися вулицями, під'їздами будинків, потрапляти через щілини, вікна, балкони, двері до приміщення. Тому ваш улюбленець не застрахований від зараження ними, коли ви гуляєте з ним у дворі біля будинку, у лісі чи парку, відвідуєте виставки чи їздите у транспорті.
   Як захистити себе від бліх? Тільки регулярне профілактичне оброблення улюбленця спеціальними препаратами убезпечить тварину від небажаних гостей вовни.

 Засоби для знищення бліх:

Краплі на холку - 
препарат у вигляді масляного розчину, який наноситься на холку тварини, де вона не зможе його злизати, накопичується у верхньому шарі епідермісу та діє до чотирьох тижнів. Найчастіше підходить для знищення не одного, а кількох видів паразитів. Підбирається залежно від розміру, ваги чи породи тварини. Способи нанесення та обмеження вказані в інструкції виробника.

 Краплі Скайвет Дог Протектор,краплі Зоосет,краплі Прінокат,краплі Фіприст,Краплі Селафорт ,Краплі ВЕКТРА 3D та інші.

Сучасні суспензії та таблетки комплексної дії - препарати застосовуються згідно інструкції з урахуванням ваги та стану тварини перорально.
Застосування протипаразитарних препаратів внутрішньо - це сучасний ,зручний спосіб,безпечний в порівнянні із препаратами які застосовують зовнішньо,бо виключається можливість слизування,змивання при купанні препарату.

Квадро ТАБ таблетки,Квадро Вет суспензія,Вормідекс гранули,Сімпаріка,Бравекто,Нексгард,Кределіо плюс.

Спрей від ектопаразитів - аерозоль, що розпорошується на шерсть тварини приблизно раз на місяць. Все залежить від рекомендацій виробника.

Спрей Скайвет з пропоксуром,Спрей фіприст,Спрей Зоосет,Екстразоль та інші.

• Нашийники інсектоакарицидні - Нашийник Скайвет Протектор,Нашийник Зоосет та інші.

• Шампуні протипаразитарні - Шампунь Скайвет  протипаразитарний з пропоксуром та інші.

Трапляються випадки, коли власники скаржаться на те, що незважаючи на проведену обробку, волосоїди у собак і котів з'явилися знову. Проблема не в якості антипаразитарних препаратів, а в тому, що паразити можуть до п'яти днів перебувати поза тілом тварини, наприклад у предметах догляду, іграшках або в лежанці, підстилці, м'яких меблях. Якщо своєчасно не провести обробку навколишнього простору, власоїди повернуться.

 Ефективні засобі, які застосовують при обробці приміщень від паразитів: Екстразоль аерозоль,Неостомазан розчин,Стоп-інсект розчин,Ектосан розчин,Дельтаметрін розчин, та інші.