Це захворювання у кішок лікується до місяця, іноді до 6 тижнів. Терапія передбачає очищення шкіри від відмерлих частинок для цієї процедури підходить шампунь «Технології здоров'я» з пробіотиками, він не тільки добре очищує шкіру, а й сприяє пригніченню вторинної мікрофлори. 

Також для загоєння та регенерації шкіри підходить гель Технології здоров'я на основі пробіотиків. Для того, щоб убити кліща, необхідні специфічні препарати, наприклад, краплі Вормазол. До їхнього складу входить моксидектин, який активно працює проти кліща. Також ефективна новертинова мазь. Впливає на кліща, але не на яйця. Тому лікування потрібно повторити двічі з інтервалом 5 днів. Курс лікування 2-3 дні. Наносити рівномірним шаром на уражені місця і не давати кішці прати лапою або злизувати.

Додатково можуть бути призначені протигрибкові мазі. Такі як Санодерм, а також антибіотики та вітаміни (Плацевіт, Фосбевіт. Катозал) Для профілактики зараження домашньому вихованцю необхідне проведення регулярних антипаразитарних обробок.