Для знищення бліх та профілактики зараження використовують: 

Антипаразитарні нашийники. Вибираючи нашийник для кота, звертайте увагу на маркування. Виріб повинен бути маркований «Для котів», нашийники для собак не можна використовувати. 

Шампуні від бліх досить ефективні у боротьбі з паразитами. Але при покупці обов'язково перевірте, чи призначений цей засіб саме для котів. Шампуні доречно застосовувати лише при незначному ураженні ектопаразитами. 

Спреї та аерозолі від бліх можна віднести до досить дієвих методів у боротьбі з ектопаразитами у котів. Використовують засіб лише після прочитання інструкції.

Краплі від бліх для котів — найефективніший і найпростіший метод, який допомагає не тільки вивести бліхи, а й надовго забути про їхнє існування. Ектопаразіти не з'являться протягом двох місяців. Активні компоненти крапель потрапляють у кровотік та розносяться по всій поверхні шкіри, згубно діючи на паразитів. Деякі краплі усувають і гельмінтів. 

Пігулки від бліх. Принцип їхньої дії досить простий: активні компоненти потрапляють у кров тварини і при укусах блохи просто отруюються та гинуть.

Добре працюють краплі на загривку, такі як Флевокс, Фіпрен. Вектра, Адвантейдж застосовують кішкам для боротьби з бліхами на всіх фазах розвитку паразита (яйце-личинка-лялечка-доросла особина), а також у комплексній програмі лікування та профілактики алергічного дерматиту, що викликається бліхами. Препарат застосовують кішкам одноразово, зовнішньо, на суху неушкоджену шкіру. Повторну обробку рекомендується проводити через 30 днів.