Для лікування та профілактики використовуйте будь-який антигельмінтик широкого спектру дії. 

Мілпразон комбінований антигельмінтний препарат нематоцидної та цестоцидної дії. Речовини, що входять до складу препарату, зумовлюють його широкий спектр антигельмінтної дії. Склад: Одна таблетка містить речовини, що діють: Мілбеміцину оксим - 2,5 мг Празиквантел - 25 мг.

призначають для лікування, дегельмінтизації та профілактики при захворюваннях, викликаних як личинковими формами, так і статевозрілими цестодами - Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp., Mesocestoides spp. та нематодами - Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxascaris leonina, Trichuris vulpis, Thelazia callipaeda; Angiostrongylus vasorum (знижує інтенсивність зараження), Crenosoma vulpis (знижує інтенсивність зараження), Dirofilaria immitis (профілактика захворювання), у т.ч. при нематодозах, цестодозах; комбінованих нематодо-цестодозних інвазій.

ВОРМАЗОЛ Моксидектин – 1%, напівсинтетична сполука другого покоління макроциклічних лактонів групи мильбеміцинів. Активний проти комах, кліщів та нематод.

Празиквантел – 10%. похідне піразин-ізохіноліну, надає виражену дію проти цестод. Препарат за ступенем впливу на організм при зовнішньому застосуванні належить до речовин малонебезпечних – 4-го класу безпеки. Він має слабовиражені кумулятивні властивості; у рекомендованих дозах не має місцево-подразнюючої, ембріотоксичної, тератогенної та мутагенної дії. Препарат добре переноситься собаками та кішками різного віку. Не застосовується цуценям та кошеням у віці до 8 тижнів! 

Прател є таблетками світло-жовтого кольору, круглої форми зі скошеними краями і хрестоподібною насічкою з одного боку. Кожна таблетка містить 144 мг пірантелу ембонату та 50 мг празиквантелу. Дозування: кошенята 1/4 таблетки, кішки 1/2 таблетки

Препарат вводиться одноразово у вказаних дозах. З профілактичною метою дегельмінтизацію рекомендується проводити 3-4 рази на рік. Дегельмінтизацію кошенят та цуценят препаратом Прател (Pratel) проводять з 30 денного віку. Для профілактики гельмінтозів необхідно щомісяця обробляти кішку від бліх. 

Добре працюють краплі на загривку, такі як Флевокс, Фіпрен. Вектра, Адвантейдж. Застосовують кішкам для боротьби з бліхами на всіх фазах розвитку паразиту (яйце-личинка-лялечка-доросла особина), а також у комплексній програмі лікування та профілактики алергічного дерматиту, що викликається бліхами. 

Препарат застосовують кішкам одноразово, зовнішньо, на суху неушкоджену шкіру. Повторну обробку рекомендується проводити через 30 днів.