Для лікування та профілактики нематодозів у котів використовуйте  антигельмінтики широкого спектру дії згідно призначення ветлікаря та інструкції до застосування. 

Канідекс -  ефективний антигельмінтний препарат, який поєднує властивості діючих речовин, які входять до його складу (фенбендазолу, празиквантелу та пірантелу памоату). Має широкий спектр антигельмінтної дії проти статевозрілих та личинкових форм круглих (нематод) та стьожкових (цестод) гельмінтів у собак та котів.
Фенбендазол (група бензімідазолів) гальмує полімеризацію білків тубулінів у мікротубулінах, знижує активність енергетичних ферментів, що спричиняє загибель паразитів від виснаження. Має широкий спектр дії та високу антигельмінтну активність щодо зрілих паразитів, личинок та яєць.
Лікувальна та профілактична дегельмінтизація:
собак - при цестодозах (Dipylidium caninum, Taenia pisiformis, Taenia hydatigena, Taenia multiceps, Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Mesocestoides spp.), нематодозах (Toxocara canis, Toxascaris leonina, Ancylostoma caninum, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis) і змішаних цестодо-нематодозних інвазіях;
котів - при цестодозах (Dipylidium caninum, Taenia pisiformis, Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Hydatigera taeniaeformis, Mesocestoides spp.), нематодозах (Toxocara cati, Toxocara mystax, Ancylostoma tubaeforme, Uncinaria stenocephala) і змішаних цестодо-нематодозних інвазіях.


Мілпразон - комбінований антигельмінтний препарат нематоцидної та цестоцидної дії. Речовини, що входять до складу препарату, зумовлюють його широкий спектр антигельмінтної дії. Склад: Одна таблетка містить речовини, що діють: Мілбеміцину оксим - 2,5 мг Празиквантел - 25 мг.
Призначають для лікування, дегельмінтизації та профілактики при захворюваннях, викликаних як личинковими формами, так і статевозрілими цестодами - Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp., Mesocestoides spp. та нематодами - Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxascaris leonina, Trichuris vulpis, Thelazia callipaeda; Angiostrongylus vasorum (знижує інтенсивність зараження), Crenosoma vulpis (знижує інтенсивність зараження), Dirofilaria immitis (профілактика захворювання), у т.ч. при нематодозах, цестодозах; комбінованих нематодо-цестодозних інвазій.

Вормідекс - Лікувально-профілактична дегельмінтизація собак і котів при нематодозах та цестодозах:
Toxocara canis, Toxocara cati, Toxocaris leonine, Uncinaria stenocephala, Ancylostoma spp.,
Echinococcus granulosus, E. multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia spp., Mesocestoides spp.


 Для профілактики гельмінтозів необхідно щомісяця обробляти кішку від бліх,бо бліхи є розповсюджувачами яєць гельмінтів.

Добре працюють краплі на загривку, такі як Скайвет, Зоосет, Вектра, Адвантейдж. Застосовують котам для боротьби з бліхами на всіх фазах розвитку паразита (яйце-личинка-лялечка-доросла особина), а також у комплексній програмі лікування та профілактики блошиного дерматиту.
 Повторну обробку проводять через 30 днів.