У зв'язку з тим, що при гастроентериті з блювотою та проносом з організму хворої кішки втрачається велика кількість електролітів і настає зневоднення організму, лікувальні заходи в першу чергу прямують на відновлення водно-електролітного балансу в організмі кішки. Використовують пероральний чи внутрішньовенний метод введення цих препаратів. 

При лікуванні хворої кішки призначають дводенне голодування з переходом на дієтичне харчування. Хворій кішці дають трав'яні відвари лікарських трав, знежирені бульйони, курячі яйця, рідкі каші, виготовлені на воді. Після 4-5 днів такого дієтичного харчування хворій на кішку можна починати давати кисломолочні продукти, овочеві супи. На звичайну дієту переводять на 10-й день лікування.

В якості медикаментозного лікування застосовують: внутрішньовенно крапельниці з фізрозчином або розчином глюкози. При незначному гастроентериті електроліти допускається вводити в ділянці холки підшкірно по 50-100 мл. 

Для відновлення процесу травлення застосовують травні ферменти – трипсин по 0,2 мг/кг, пепсин по 300 ОД/кг, панкреатин, мезим, форте по 2 таблетки 3 десь у день, фестал, есенціалі.

З метою виведення токсинів, що утворюються, в кишечнику застосовують проносні - рицинова олія, фенолфталеїн. Для зниження больових відчуттів у кишечнику – бесалол, беластин по 1 таблетці 3 рази на день, настоянка беладони по 3 краплі на прийом.

 Для запобігання можливим ускладненням патогенними мікроорганізмами при гострій течії призначають антибіотики – левоміцетин по 0,5 таблетки на день, імодіум по 1 капсулі 2 рази на день, цифран по 500 мг/кг 2 рази на день. Для підвищення імунітету – вітамінні препарати . Для нормалізації діяльності шлунково-кишкового тракту призначають сорбенти. При глистяній інвазії призначають лікування антигельмінтними препаратами. Для виключення алергічної реакції – димедрол, тавегіл, супрастин, діазолін. 

Якщо причиною гастроентериту є вірусне захворювання, проводимо курс лікування імуностимуляторами – інтерферон, імуноглобулін та ін.