Мілпразон комбінований антигельмінтний препарат нематоцидної та цестоцидної дії. Речовини, що входять до складу препарату, зумовлюють його широкий спектр антигельмінтної дії. Одна таблетка містить діючі речовини: мілбеміцину оксим – 2,5 мг, празіквантел – 25 мг.

Призначають для лікування, дегельмінтизації та профілактики при захворюваннях, викликаних як личинковими формами, так і статевозрілими цестодами - Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp., Mesocestoides spp. та нематодами - Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxascaris leonina, Trichuris vulpis, Thelazia callipaeda; Angiostrongylus vasorum (знижує інтенсивність зараження), Crenosoma vulpis (знижує інтенсивність зараження), Dirofilaria immitis (профілактика захворювання), у т.ч. при нематодозах, цестодозах; комбінованих нематодо-цестодозних інвазій.

Вормазол містить:
Моксидектин – 1%, напівсинтетична сполука другого покоління макроциклічних лактонів групи мильбеміцинів. Активний проти комах, кліщів та нематод.
Празиквантел – 10%. похідне піразин-ізохіноліну, надає виражену дію проти цестод. Препарат за ступенем впливу на організм при зовнішньому застосуванні належить до речовин малонебезпечних – 4-го класу безпеки, має слабовиражені кумулятивні властивості; у рекомендованих дозах не має місцево-подразнюючої, ембріотоксичної, тератогенної та мутагенної дії. Препарат добре переноситься собаками та кішками різного віку.
Не застосовується цуценям та кошеням у віці до 8 тижнів!

Адвокат (Advocate) - лікарський засіб у формі розчину для зовнішнього застосування, призначений для лікування та профілактики нематодозів, ентомозів, саркоптоідозів (в т. ч. саркоптозу та отодектозу) та демодекозу у собак. Адвокат як діючі речовини містить імідаклоприд (10%) і моксидектин (2,5%). Активний щодо паразитують у собак демодекозних (Demodex canis) і саркоптоїдних (Sarcoptes canis, Otodectes cynotis) кліщів, бліх (Stenocephalides canis), вошей (Linognatus setotus), волосоїдів (Trichodectes canis), личинкових canis, Toxascaris leonina, Ancylostoma caninum, Ancylostoma tubaeforme, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis, та личинкових форм Dirofilaria immitis.