Купуючи всього два флакона Епрецісу або чотири флакона Зелерісу – отримайте у подарунок шприц Екоматик!
Для Вас Група Компаній УВТ доповнила антибактеріальну лінійку інноваційним комбінованим препаратом Зелеріс для лікування комплексу респіраторних хвороб ВРХ, які найчастіше є причиною смертності молодняку. 

Крім того ці хвороби негативно впливають на виробничі показники, призводять до затримки росту та передчасного вибракування, зниження продуктивності та відтворної здатності, є причиною ускладнень при отеленнях. Зелеріс - інноваційний антибактеріальний препарат (флуофенікол 400мг / мл + мелоксикам 5 мг / мл) ефективний після одноразового застосування.

 Дана комбінація допомагає оперативно боротися з гарячковими станами, знижувати прояви запальних процесів і уражень легень, допомагає тваринам швидше повернутися до нормальної життєдіяльності. Також за рахунок високої концентрації діючої речовини (флуорфеніколу), зручного дозування (1 мл / 10 кг) і фармакодинаміки препарату (в 4 рази швидше в порівнянні з аналогічними препаратами), Зелеріс зручніше застосовувати на непродуктивних тварин з більшою масою тіла.

 Епреціс застосовується для лікування та боротьби з шлунково-кишковими глистами, саркоптозними кліщами, личинками оводів, проти, бліх, вошей та кровосисних мух, що паразитують у сільськогосподарських тварин. Препарат вводять підшкірно одноразово у дозі 1 мл на 100 кг маси тіла тварини, що еквівалентно 0,2 мг еприномектину/кг маси тіла тварини. Спеціально розроблена ін’єкційна форма препарату має значні переваги. Ін’єкції препарату - найнадійніший спосіб максимального ефекту діючої речовини.
При ін’єкціях діюча речовина доставляється швидко та у високій концентрації, зовнішні фактори не впливають на дозування, тварини не облизують одне одного.

Звертайтесь до Групи Компаній УВТ
Ми робимо тварин здоровими, бізнес - прибутковим.