Ми підготували для Вас спеціальну Акцію по антибактеріальним препаратам  ТМ CEVA :
ПРИДБАЙ 5 флаконів Інтраміцин р-н. ін. 250 мл ТА ОТРИМАЙ +1 флакон у ПОДАРУНОК!
ПРИДБАЙ 5 флаконів Севаксель RTU р-н. ін. 100 мл ТА ОТРИМАЙ +1 флакон у ПОДАРУНОК!

Шановні клієнти
Вас цікавить тільки оригінальний, сертифікований, 24 години на добу доступний продукт, що перед своєчасною доставкою пройшов потрійний контроль?
Тоді ця вигідна пропозиція для Вас

Інтраміцін  успішно застосовують для лікування коней, великої та дрібної рогатої худоби, свиней при бактеріальних інфекціях дихальних шляхів (трахеїт, бронхіт, пневмонія), шлунково-кишкового тракту (ентерит, гастроентерокліт), сечостатевого тракту (цистит, метрит), інфекційних захворювань шкіри і м'яких тканин (рани, абсцеси, інфекція, копіювання, гноєвиє запалення суглобів, пупковий сепсис), що викликаються чутливими до бензилпеніциліну і дигідрострептоміцин мікроорганізми. Інтраміцін ефективний для лікування бешихи свиней.
Бензилпенициллин і дигідрострептоміцин, що входять до складу Інтраміціна, мають синергічний ефект щодо широкого спектра грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Erysipelothrix spp., Corynebacterium spp.) І грамнегативних (Escherichia spp., Salmonella spp., Klebsiella spp., Pasteurella spp., Haemophilus spp., Leptospira spp.) мікроорганізмів.

Севаксель  успішно застосовують для лікування великой рогатой худоби: лікування тварин при захворюваннях органів дихання, що спричинені чутливими до цефтіофуру мікроорганізмами, лікування тварин, хворих на гострий некробактеріоз (гнійний пододерматит, копитна гниль), а також гострий післяродовий (післяопераційний) метрит, впродовж 10 днів після отелення, що спричинені мікроорганізмами (Pasteurellamultocida, Mannheimiahaemolyticaта Haemophilussomnus, Bacteroidesmelaninogenicus, Porphyromonasasaccharolytica, Escherichiacoli, Arcanobacteriumpyogenesта Fusobacteriumnecrophorum), чутливими до цефтіофуру.
Свині: лікування тварин при захворюваннях органів дихання, що спричинені мікроорганізмами (Pasteurella multocida, Actinobacillus pleuropneumoniae, Streptococcus suis), чутливими до цефтіофуру.

Замовляйте препарати у своїх регіональних менеджерів !
Термін дії Акції з 31.07 до 31.09.20
Звертайтесь до фахівців Групи Компаній УВТ 
Ми робимо тварин здоровими, бізнес - прибутковим.