1.10.2015 - 2.10.2015 - відбулася Всеукраїнська Практична конференція Здорова корова - Здорове теля. 
Всеукраїнські практичні конференції це: 

  • Понад 120 учасників з усіх міст України 
  • знайомства, які можна зав'язати з керівниками АПК з усієї України, успішними ветеринарними лікарями, представниками виробників ветеринарних препаратів, таких як Bayer, Invesa, KRKA та ін., топ-менеджерами та керівниками компанії УВТ, а також, що найважливіше, набратися успішного досвіду, який приніс та приносить прибуток вже не одному практику!

У програмі конференції були представлені доповіді лідерів професіоналів у сфері тваринництва.

Одним із них був Директор ТОВ "Сімекс-Альянс" Україна; лікар ветеринарної медицини; Саулко В'ячеслав Володимирович. В'ячеслав Володимирович презентував доповіді: "Генетика, селекція, відтворення та осіменіння ВРХ" та "Молозивний період. Здоров'я телят з перших днів". Питання, які розглядалися в його доповідях - є одними з ключових ланок успішного та прибуткового господарств.

 

 

 

 

Так само своїм досвідом і знаннями поділився кандидат ветеринарних наук БНАУ Бабань О.О. , доповідь, тема якої, є однією з найактуальніших проблем відтворення - "Чому корова без теляти? Безплідність корів. Причини виникнення та шляхи подолання"

 

 

 

 

Завідувач лабораторії вірусології ННЦ ІКВМ Кучерявенко Р.О. навчав діагностиці та контролю вірусних пневмоентеритів ВРХ, що є на сьогодні "Ахіллесовою п'ятою" 48% тваринницьких підприємств.

Представники компанії Ветеринарні Біотехнології, Кучерявенко Р.О. та гл.лікар "СТОВ Скіф"

 

 

 

На другий день конференції учасники відвідали та ознайомилися з передовим ТОВ "МПК Катеринославський", який є лідером на ринку тваринництва.

Була можливість поспілкуватися зі співробітниками МПК, дізнатися які технологічні процеси використовують на господарстві, що допомагають їм бути лідерами. Так само головний лікар ТОВ "МПК Катеринославський" Смолян С.П. провів доповідь на тему "Від запліднення - до корови. Приклад найкращих".

Безліч можливостей були представлені учасникам конференції. 

Наша компанія неухильно не втомлюється і не перестає боротися за якість і справжність ветеринарних препаратів, за правильне зберігання, дотримання терморежимів і якість доставки і, вигукую, Сертифіковані Ветеринарні Препарати, що наша компанія і надає своїм партнерам і клієнтам. І як завжди ми дали на власні очі порівняти вигляд, спробувати на дотик, порівняти рельєфність дна, закупорку, голограму та інші нюанси, які відрізняють справжній ветеринарний препарат від підробленого!

Ми хочемо, щоб кожен зміг професійно відрізняти якісний продукт нарівні з нашими менеджерами, щоб клієнти, купуючи товар, обов'язково запитували сертифікат якості та купували препарати тільки в офіційних представників.

На конференції були представники компанії Bayer.

На заході було презентовано вакцину Бовісвак-3, та Сироватку полівалентну імунну проти вірусних пневмоентеритів телят, самими виробниками компанією Ветеринарні Біотехнології. 
Був представлений стенд доїльного обладнання Melasty, на всі питання відповідав бренд-менеджер Melasty Мушка Олександр.
Петруляніс Сергій представляв продукцію компанії ЕкоКраїна Sviteco, яка викликала фурор на ніші дезінфекції. Результати - дивовижні.

Представники компанії Invesa представили свою продукцію.

На вечірній програмі всі учасники отримали сертифікати, подарунки від компанії Invesa, та безліч символічних подарунків від виробників ветеринарних препаратів.

Багато можна описувати захід, але відчуття і захват словами не передати!!!