Напередодні 14-річчя УВТ, хочеться розповісти, чим живе найсучасніша дистриб'юторська компанія України, яка виросла зі звичайної ветаптеки в компанію, що працює більш ніж з 15 країнами світу. 

США, Франція, Ізраїль, Німеччина, Голландія, Польща, Італія, Австрія, Болгарія, Шотландія, Словенія, Південна Корея, Пакистан, Узбекистан, Казахстан.
Незмінною позицією УВТ завжди була якість продукції, саме тому за якістю слідкує кожен співробітник компанії та цілий департамент, що відповідає за внутрішнє навчання та дотримання стандартів роботи компанії. Саме тому ви не зустрінете в прайсі компанії більшість вітчизняних виробників, які видають відверті фуфломіцини за якісну сертифіковану продукцію.

Група Компаній УВТ перша впровадила концепцію - продаж результату, а не препаратів, завдяки якій багато наших клієнтів переконалися у високій якості кормів, преміксів, комбікормів, кормів для котів і собак, що заготовлюються, а тварини віддячили своїх господарів високою продуктивністю та відмінним здоров'ям.
Минулого тижня ми провели навчання співробітників Департаменту Логістики японській системі Кайдзен, системі безперервних поліпшень.