Визнані фахівці Украинский Молочный Альянс
вже 10 днів, як підкорили щітку для підготовки вимені перед доїнням від #futurecow на теренах України

Перший зворотній зв'язок був отриманий вже на шостий день користування - то був дзвінок, який зробив настрій на найближчі декілька днів нашому відділу автоматизації.
В двох словах: корови почали "виліковуватись" від маститу самостійно, щотижнева перевірка на субклініку перестала фіксувати появу нових випадків захворювання, а стимуляція вимені щіткою настільки ефективна, що для перевірки на субклініку ветлікарі тепер тільки підставляють планшетки під вим'я, а молоко самостійно на них витікає. 
І при цьому всьому, тепер жодних серветок, каністр в доїльній ямі, плутанин - хто і що робить, стаканчиків різних кольорів із написами "до" і "після", роз'їдених рук від дезинфіктанту для багаторазових рушників.

Стабільний протокол, та щоразу якісна та максимально ефективна підготовка. Такого рівня можна досягти або особисто стоячи на кожному доїнні в ямі, або просто придбавши таку щітку від #FutureCow

Слідкуйте за нашою сторінкою та отримуйте нову цікаву та актуальну інформацію в ютуб каналі: https://youtu.be/TazStoBOeJU
Звертайтесь до Групи Компаній УВТ
Ми робимо тварин здоровими, бізнес - прибутковим.