ACTI'Z HYDRA – кормова добавка у розчинних таблетках, для птиці, кроликів та тварин вольєрної дичини. Вона призначена для використання і у перші доби життя , для запобігання зневоднення організму, зокрема у період росту та при теплових стресах.

ACTI'Z OLIGO - кормова добавка з хелатною формою мікроелементів у розчинних таблетках. Призначена для покращення розвитку кісток та м’язів у ранній період росту і розвитку птиці, якості яєць у курей-несучок та батьківського поголів’я та при змінах раціонів кормів.

  ACTI’Z VITAMINES B – кормова добавка з комплексом вітаміну В у розчинних таблетках для домашньої птиці, кроликів та вольєрної дичини. Вона призначена для використання під час періодів розмноження, закладання, росту та линьки, вакцинації та інших стресах.

 ACTI'Z ANTI OX - кормова добавка у шипучих таблетках з антиоксидантними властивостями для птиці. Використовується при стресах, вакцинації, зниженні несучості у батьківського поголів’я з метою підтримки еструсу та репродукції у період розмноження птиці, призначений для профілактики та лікування відомих симптомів дефіциту вітаміну Е та селену.