Шановні Фахівці
Група компаній УВТ представляє Вашій увазі - DERMACOOL® Spray 
Призначений для швидкого і тимчасового полегшення болю і свербіння у кішок і собак. Не містить при цьому СТИРОЇДНИХ компонентів! 

Застосовується у тварин у разі вологих дерматитів ("гарячі плями"), різних запальних уражень шкіри (укуси комарів, бліх, кліщів, подряпини), а також - у разі інфекційних уражень шкіри. Ефективність цього спрею підвищено завдяки двом основним технологічним інноваціям: сферолітам і хітозаніду.
Spherulites - це абсолютно нова капсульна система, розроблена Allerderm, яка забезпечує стійке, рівномірне і контрольоване вивільнення активних речовин на поверхні шкіри.
Хітозанід - природний біополімер, утворює тонкий захисний шар на хутрі та поверхні шкіри (плівкоутворювальний ефект). Захисні та реструктурувальні властивості Dermacool оптимально посилюються, а шкіра заспокоюється.
Ментол - виявляє охолоджувальний і болезаспокійливий ефект.
Гамамеліс - екстракт природного походження сприяє регенерації шкіри і має протизапальний ефект.
Бензалконію хлорид - антисептичний лікарський засіб, виявляє також протигрибкову, віруліцидну, антипротозойну властивість, інактивує віруси.
Виявляє бактерицидну активність щодо стафілококів, стрептококів, грамнегативних бактерій (кишкової та синьогнійної паличок, протея, клебсієли та ін.), анаеробних бактерій, грибів і плісняви. Діє на штами бактерій, стійких до антибіотиків. 

Застосовуючи DERMACOOL® Spray ви:

  • Підсушуєте й очищаєте шкіру;
  • Знімаєте біль;
  • Зменшуєте запалення і свербіж у вихованця;
  • Виконуєте антисептичну обробку і в'яжучу дію на проблемну ділянку;
  • Зменшуєте ймовірність подальшого розлизування і розчісування.
  • Нейтральний pH спрею дає можливість застосування для самої чутливої шкіри.

Застосування :
Спрей Дермакул наносять безпосередньо на уражені та прилеглі ділянки. У міру необхідності від 2 до 3 разів на день або за вказівкою ветеринарного лікаря.
Застереження:
Тільки для зовнішнього застосування. Уникати контакту з очима.

Фахівці Групи Компаній УВТ завжди раді Вам допомогти в профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань тварин.
Ми робимо тварин здоровими, бізнес - прибутковим