Золетил 100 - це сучасний, комбінований препарат, для загальної анестезії тварин. Препарат використовується для анестезії собак і кішок ветринарними лікарями.

Ефективніший!

У Золетил 100 в порівнянні з іншими анестетиками вище рівень знеболення і значно більший діапазон допустимих доз.
Безпечний у використанні.
Золетил 100 не знижує температуру тіла, також, як і всі дисициотивні анестетики зберігає життєво важливі функції в нормі і не чинить токсичного впливу на печінку та нирки, зберігаючи при цьому рефлекси.
Не дивлячись ні на що.
Може використовуватися у вагітних і новонароджених тварин. На відміну від інших анестетиків Золетил 100 дозволяє отримати гарну міорелаксацію, тому з успіхом може застосовуватися як мононаркоз.

Легальний!
Золетил 100 дозволений до застосування і не є сильнодіючим психотропним препаратом, зважаючи на відсутність психотропної ефекту. Зареєстрований в Україні.
Золетил 100 може застосовуватися як засіб для загальної анестезії у всіх видів тварин і птахів, але необхідно враховувати, що при використанні Золетил 100 у кішок препарат обходить білки плазми крові і швидко виводиться через никрки з сечею, тому доза для кішок повинна бути на 20-30% більше, ніж для собак, а тривалість анестезії відповідно на 30- 35% буде менше.

Живи з кращими  звертайся до УВТ 
Ми робимо тварин здоровими, бізнес - прибутковим.