Як поліпшити відтворення стада? Готові поділитися з Вами, Друзі.

Ми всі знаємо, що раціональна організація відтворення стада великої рогатої худоби є важливою складовою в молочному скотарстві, яка значною мірою визначаємо генетичний потенціал тварин, їхню продуктивність та ефективність галузі в цілому.
Фахівцями Групи Компаній "Українські ветеринарні технології" розроблено програму підвищення показників відтворення з комплексом заходів із дотримання оптимальних строків використання маточного поголів'я, забезпечення вчасного осіменіння ремонтних телиць, підвищення запліднюваності, поліпшення збереженості приплоду та інтенсивного вирощування ремонтного молодняка. 

Основою прискорення темпів відтворення поголів'я, безумовно, є отримання якомога більшої кількості теличок із високим генетичним потенціалом. Для цього необхідно забезпечити здоров'я маточного поголів'я та своєчасне осіменіння здорових тварин високоякісною спермопродукцією найкращих биків-плідників.

Що допоможе у вирішенні цих завдань?
Система автоматичного виявлення статевої охоти в корів і телиць парубочого віку АfiАkt та ультразвукове дослідження статевих органів тварин. Тобто своєчасна точна діагностика стану тварини, яка є основою правильного вибору рішення щодо осіменіння або лікування тварини.
Розроблена нами програма підвищення показників відтворення включає в себе заходи: починаючи від підготовки маточного поголів'я до запліднення, до отримання приплоду та його вирощування. Наші ветеринарні фахівці розробили ефективні схеми лікування та профілактики захворювань. Вони завжди готові прийти Вам на допомогу. 

Звертайтеся до Групи Компаній УВТ
Ми робимо тварин здоровими, бізнес - прибутковим