На українському ринку було виявлено підробку ефективного щодо кетозу препарату Катозал. Будьте уважні!

Кетоз не можна назвати надзвичайно небезпечним захворюванням для тварин, але його з упевненістю можна зарахувати до розряду небезпечних чинників, що впливають на рівень прибутковості в молочному тваринництві. Внаслідок розвитку цього захворювання ферма може недоотримати з кожної корови понад 300 л молока в період лактації, що, своєю чергою, не забариться позначитися на прибутку. Для того, щоб уникнути такої ситуації необхідно проводити низку профілактичних заходів, одним з яких є застосування препарату Катозал.

Катозал - це високоефективний засіб виробництва міжнародної фармацевтичної компанії BAYER. Завдяки внутрішньом'язовому введенню препарату впродовж 5 днів другого тижня лактації щоденно, збільшується кількість здорових тварин, у 2 рази скорочується кількість субклінічних кетозів у післяпологовий період, зростають надої молока.

Завдяки своїй виправданій ефективності використання препарату Катозал набуло величезної популярності на українських тваринницьких фермах. І цим поспішили скористатися шахраї. На українському ринку ветеринарних препаратів було зафіксовано підробку Катозалу. І, як би там не було, але підробку від оригіналу відрізнити досить складно. Для того щоб уберегти себе від неприємної ситуації, пов'язаної з придбанням підробленого товару, варто купувати ветеринарні препарати тільки в сертифікованих і надійних продавців, які за необхідності дадуть відповідь на всі виниклі запитання, нададуть гарантії та всі можливі документи на товар.

Однак відмінності справжнього від підробленого Катозалу, все-таки, є:

  1. Головною помітною відмінністю оригіналу виступає наявність вторинної упаковки. Фальсифікат продається виключно у флаконі, без картонної упаковки;
  2. Зовні відрізнити ємності досить складно. Етикетки схожі. Відмінна форма самого флакона біля горлечка. Якщо в оригіналі форма флакона округла з чітким переходом у рівну шийку, то у підробки чіткого кордону між шийкою і ємністю немає;
  3. Чітка дата виробництва і термін придатності вказують на те, що використовували метод гарячого тиснення і - це, дійсно, справжній Катозал. Якщо дата виробництва не дуже чітка, то застосовувався струменевий метод, що виділяє підробку;
  4. На дні оригінального флакона вказані кілька цифрових значень через горизонтальну риску, у підробки - на дні можна побачити букви.

Це відмінності, які відокремлюють підробку від оригіналу. Але варто пам'ятати, що навіть шахраї можуть читати цю статтю і вдосконалити фальсифікат. Тому єдиним гарантом якісного продукту, в даному випадку, виступає надійний і перевірений продавець.