Графік роботи:

Пн. - Пт.: 09:00–18:00

Сб - Нд.: Вихідні

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

KRKA

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

     КРКА входить в число провідних фармацевтичних компаній-виробників дженериків у світі.
Кожного дня препарати компанії КРКА приймають 50 мільйонів пацієнтів у понад 70 країнах світу.
У компанії працює більш ніж 12 600 співробітників.

  КРКА є однією з провідних генеричних фармацевтичних компаній-виробників у світі. Основними напрямками діяльності компанії є розробка, виробництво і продаж рецептурних препаратів (більш ніж 81%), препаратів, що відпускаються без рецепту та препаратів для ветеринарної медицини. KРKA також пропонує ряд туристичних послуг.

     24 квітня 1992 року було зареєстровано представництво компанії КРКА в Україні. А після 18 років успішної роботи на українському фармацевтичному просторі компанія стала ТОВ «КРКА Україна».

   Зусилля компанії КРКА зосереджені, в першу чергу, на власній розробці високоякісних генеричних лікарських засобів з високою додатковою вартістю, що продаються як власні генерики.

   Асортимент препаратів, з якими працює компанія ТОВ «КРКА УКРАЇНА», відповідає тенденції розвитку медицини, стратегії компанії, і включає препарати для лікування найбільш поширених сучасних захворювань: серцево-судинних, інфекційних, шлунково-кишечних та широкий спектр препаратів, що відпускаються без рецепту.

    КРКА в Україні бере активну участь у дослідницьких і медичних заходах, а також у соціальному житті країни, і отримала безліч нагород і номінацій.

   Головне правило роботи в Україні для реалізації місії - Жити здоровим життям. А це можливо - шляхом сприяння високою якістю лікарських засобів і встановленням відносин з нашими партнерами, та умінням гнучко реагувати на їхні потреби та очікування.

Розгорнути
Вгору