Графік роботи:

Пн. - Пт.: 09:00–18:00

Сб - Нд.: Вихідні

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Zoetis

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія «Zoetis», раніше підрозділ «Пфайзер» з ветеринарних препаратів, – це міжнародна компанія, що здійснює виробництво ветеринарних лікарських засобів, мета діяльності якої полягає у наданні підтримки клієнтам та досягненні високого професійного рівня їх діяльності. Завдяки 60-річному досвіду роботи ми постачаємо високоякісні лікарські засоби і вакцини, надаємо необхідну допомогу та проводимо навчання. Кожен день нашої діяльності присвячений покращенню розуміння та найефективнішому вирішенню реальних завдань, що виникають у процесі вирощування та догляду за тваринами.

Корінь назви компанії «Zoetis», (zō-EH-tis) – zo – такий самий, що й у словах «зоопарк» і «зоологія», був взятий зі слова «zoetic», що означає   «пов’язаний із життям»». Це свідчить про те, що основне завдання компанії – підтримка усіх ветеринарів і тваринників, що вирощують та здійснюють догляд за тваринами на фермах або займаються домашніми тваринами, і від роботи яких усі ми перебуваємо у безпосередній залежності.

Компанія «Zoetis» винаходить, розробляє, виробляє і продає широкий спектр ветеринарних препаратів і вакцин для задоволення практичних потреб ветеринарів, а також використання тваринниками і власниками домашніх тварин.

За плечима компанії - 60-річна історія, протягом якої на першому плані завжди була турбота про здоров'я тварин, прагнення забезпечити наших клієнтів високоякісною продукцією та  послугами, а також відданість їх діловим інтересам.
Наша продукція, послуги у сфері ветеринарії, а також професійний рівень наших співробітників високо оцінені клієнтами у всьому світі.

Для Zoetis клієнти завжди на першому місці!
Інтереси клієнтів понад усе, оскільки якщо клієнти задоволені та успішні, то ми маємо наснагу до подальшої плідної роботи задля поліпшення якості продукції і якомога повнішого задоволення споживачів.
Представники компанії «Zoetis» на місцях демонструють прекрасний приклад встановлення взаємовигідних ділових відносин з клієнтами, що тривають роками. Ці відносини втілюються в життя завдяки наполегливій праці технічних та ветеринарних фахівців, які використовують свої знання і неабиякий досвід у сфері ветеринарної медицини. Завдяки присутності компанії «Zoetis»  на місцях вона може швидко реагувати на потреби місцевого ринку і сприяти нашим клієнтам у постійному підвищенні їх продуктивності і досягненні довгострокового успіху.

Розгорнути
Вгору